• Harmonogram spotkań

• 12.09.2023 r.

• Spotkanie rodziców uczniów klas ósmych szkoły podstawowej z pedagogiem szkolnym (egzamin ósmoklasisty).
          • Deklaracja rodziców uczniów klas ósmych szkoły podstawowej o wyborze języka egzaminacyjnego.
          • Zapoznanie rodziców z podstawowymi dokumentami szkoły oraz wymaganiami i kryteriami oceniania.
          • Wybory do Rad Klasowych.

14.11.2023 r.

• Informacja o postępach w nauce i zachowaniu uczniów.
          • Sprawy bieżące.

05.12.2023 r.

• Informacja o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi i ocenami nagannymi zachowania.

30.01.2024 r.

• Przedstawienie wyników klasyfikacji.

07.05.2024 r.

• Spotkanie rodziców uczniów klas 8 szkoły podstawowej z pedagogiem poświęcone procedurom przeprowadzenia egzaminów ósmoklasisty.
          • Informacje o postępach w nauce  i zachowaniu uczniów.
          • Przedstawienie scenariusza obchodów Święta Szkoły i przydział dodatkowych zadań.